ARCHIV AKTUALIT • 2007
  • 15.12.2007 | Vytvořili jsme speciální schránku remixy@letymimo.com, kam nám můžete posílat své zremixované výtvory. Nezapomeňte, že uzávěrka je 11.1.2008
   22.12. v Praze v Popocafepetl můžete vidět speciální vánoční akustický koncert, na kterém s náma taky vystoupí jako speciální host banjista Jack z Divokýho Billa.
   Zde si jako malý bonus můžete poslechnou pirátskou akustickou nahrávku „Sjíždí“ z Kostelce (za kvalitu neručíme :)
 • 2008
  • 15.2.2008 | Tak tu máme výsledky vyhlášené soutěže o nejlepší remix! Vítězem se stal „Elektra – Scissorhands remix“ od Orga. Přišlo nám osm poslouchatelných remixů a ostaní výtvory si můžete poslechnout v sekci – stáhni si audio - a sami ohodnotit, který byste vybrali jako nejlepší.
   Vítězný rmx vyjde na CD kompilaci v březnovém vydání časopisu Report. Orgovi gratulujeme a může se těšit na šek od Representu.
   18.2.2008 | Již na podzim loňského roku začali přípravy na natáčení videoklipu z alba Electra ke skladbě Frontman. Hlavním mottem a pointou celého videa bylo: Chcete se stát na chvíli frontmanem? Klip byl natočen na říjnovém koncertě v pražském klubu Rock Café.
   Kamera a režie: Víťa Linek, střih: Vilém Puklický, druhá kamera: Looky
   Dne 25.2. 2008 budete mít konečně možnost ho poprvé vidět. Nejprve exkluzivně na stránkách Musicserver.cz a vzápětí bude nasazen do novinek TV ÓČKO. Tak se na to podívejte, schválně jestli se tam uvidíte ;-)
   1.4.2008 | Pozor! Na pátek 25. dubna chystáme mimořádný koncert v pražském hudebním klubu Retro Music Hall. Tento koncert je výjimečným hned ve dvou ohledech: vystoupíme akusticky a spolu s námi se na pódiu objeví i speciální hosté, kteří zajistí vystoupení jedinečnou pestrost. Velmi netradičně by měla být pojata i samotná scéna, a to tak že muzikanti nebudou hrát na jevišti, ale v hledišti. S kapelou vystoupí tito hosté: Jack Bartl (Divokej Bill, banjo), Venca Bláha (Divokej Bill, kytara, zpěv), Michal Hrůza (kytara, zpěv), Šmity (Roe-Deer, The Prostitutes, kontrabas), Dušan Lébl (Plexis, Apple juice, kytara), Duo Egon - taneční a pěvecká show.
   Na koncertě nezazní jen skladby od Letů, ale i několik hitů od pozvaných hostů. Chcete-li se na koncert dostat ZDARMA, zaregistrujte se do LETOFILŮ!
   1.6.2008 | Celé léto bude CD ELECTRA pouze za 50,-KČ! K dostání zde v marketu, nebo na festivalech a letních akcích. Originál CD pro všechny!
   15.7.2008 | Rádi bychom Vás pozvali na zajímavou akcičku Festonda Cup 2008. Je to už čtvrtý ročník nohejbalového turnaje hudebních skupin.
   Akce proběhne 30.7. od 10 hod. na tenisových a nohejbalových kurtech v Praze 10 Vršovicích. Zápasit budou např. Wohnout, Divokej Bill, Skyline, Support lesbiens, Vypsaná fixa a mnoho dalších. Více info na http://www.festonda.cz. Akce je zdarma a občerstvení do pozdních hodin zajištěno. Tak nás přijďte podpořit!
   20.8.2008 | V současné době jsme zavřený ve studiu a pilně nahráváme nové skladby. Na koncertech už můžete slyšet i nový singl CHEMIE, který už bude co nevidět hotový. Bude k němu natočen i videoklip, který by se měl objevit v TV koncem září. Ve studiu nás taky navštívila reportérka tn.cz a na krátkou reportáž se můžete podívat zde.
   30.8.2008 | Tak jsme zase po čase obsadili krásné poslední místo v nohejbalovém turnaji kapel. Vzhledem ke zranění Cvance, jsme povolali "posily" Mafunu (M.Z.H.) a Aleše Zenkla (M.Žbirka, Kapela Hrůzy). Přes zjevné zlepšení našich herních činností jsme nakonec podlehli v třísetové bitvě o poslední místo kapele Ivy Frühlingové, čímž jsme si vysloužili "prime time" na slavnostním vyhlášení, kde jsme odprezentovali naší oslavnou píseň vítězům. Nebereme to tragicky, šedý průměr se do historie nikdy nezapíše;) Zde naše gratulece vítězům. Youtube video
   1.9.2008 | V rámci křtu singlu , premiéry klipu a zároveň POSLEDNÍHO KONCERTU TOHOTU ROKU, který proběhne 22.9. v pražském klubu Lucerna Music Bar, jsme pro Vás připravili soutěž o lístky na tuhle párty. Pravidla jsou následující: Pošlete fotku, link na video (využít můžete třeba youtube.com), báseň, prostě cokoliv Vás napadne, na téma: "Co si myslíte, že je/jsou Lety Mimo?" Vítězové budou hned tři a vyhrají po dvou vstupenkách! Svá dílka posílejte na soutez@letymimo.com. Těšíme se na Vaše výtvory! Uzávěrka soutěže je 18.9.08, vítěze ohlásíme o dva dny později, tedy 20.září.
   1.10.2008 | Tak už máme profil na bandzone.cz Můžete si tam poslechnout Chemii, ke které brzo přidáme i pár starších pecek, můžete si nás hodit do přátel, můžete nám nechat vzkaz, no prostě co Vás napadne. Tak mrkněte na www.bandzone.cz/letymimo a třeba dejte vědět, jaxe Vám Chemie líbí.
 • 2009
  • 19.1.2009 | Ahojda! Protože nemůžeme na natáčení klipu pozvat všechny z Vás, kteří byste měli zájem vidět, jak naše nové video vzniká, připravili jsme pro Vás speciílní překvapení. Ke klíčovacímu pozadí, světlům a ostatním nepostradatelným součástím jsme přibalili i redaktory Superbeatu. Ti pro Vás připravili rozsáhlý fotoreport a samozřejmě i článek z natáčení. Doufáme že se bude líbit...
   galerie 1
   galerie 2
   20.1.2009 | Přípravy na nové CD vrcholí. Pracovní název je prozatím “POUHÁ CHEMIE” a předpokládaný termín vydáni je konec února. Cvanc ve studiu v San Franciscu nahrál kytary do tří nových písniček, na které v současné době Looky dodělává texty. Na fotky ze studia v SF mrkněte v galerii. Pravděpodobně vzniknou i některé anglické verze nových pecek. Začíná se taky pracovat na nové grafice a podobě stránek, takže přivítáme vaše připomínky.
   1.2.2009 | Desku čekejte v průběhu března, můžeme prozradit že obal bude dosti netradiční a značně chemický! Jak už to tak bývá, po desce následuje tour, na kterou se můžete těšit v průběhu dubna a května. Termíny zveřejníme co nevidět. Velkou část šňůry pojedeme se spřátelenou partou Prohrála v Kartách, zahrajeme si ale i s Horkýže Slíže, kapelou Moment nebo The Slots. Těšíme se na Vás!
   1.4.2009 | Ve čtvrtek 9.4 budou kluci v 17:00h hosté v pořadu Inbox. Probere se nová deska, jarní turné a vůbec vše, co je kolem Letů Mimo nového. Repríza pořadu je v pátek v 10:00h.
   Přečtěte si určitě i rozhovor v časopisu Report, kde Cvanc a Looky objasní, v čem se nová deska liší od těch předchozích nebo na které momenty z existence kapely najraději vzpomínají......
   29.4.2009 | Nové CD si můžete předobjednat na shopu kapely a vybrat si jeden ze tří desingů. Tak směle do toho!
   30.4.2009 | Konečně jsme/jste se dočkali!! Nové album Pouhá Chemie od 8.4. ke stáhnutí na i-legálně.cz, od 17.4 k dostání v kamenných obchodech. Vybírat můžete hned ze 3 barevných variací, takže si každý může zvolit krabičku dle svého gusta...a Navíc! S deskou Pouhá Chemie dostanete předchozí album Electra zdarma (ke stáhnutí na i-legálně.cz).
   20.5.2009 |

   Rádi bychom Vás pozvali na křest naší nové desky Pouhá chemie, který se bude konat ve čtvrtek 28.5. v Praze v Lucerna Music Baru od 20:00. Kmotři desky budou Matěj Homola, Niceland a tajný host. Spolu s náma vystoupí a také pokřtí své nové CD Prohrála v kartách. Překvapení na začátek - přijďte včas!!!

   25.5.2009 |

   Na křtu bude v prodeji krom nového alba také nový merch!! Těšit se můžete na pánská i dámská trička.
   A děkujeme všem, kteří hlasovali do Medúzy, postoupili jsme s klipem " Chemie" do Zlaté medúzy, což je historický úspěch, takže díky Vám všem!

   14.6.2009 |

   Společně s kapelami Čerti ve stodole a Bobr chutná dvakrát vystoupíme ve čtvrtek 25.6 na akci Rockový parník Odra. Loď Odra vypluje ve 20:00 z Rašínova nábřeží od Palackého mostu, z přístaviště Pražské paroplavební společnosti www.paroplavba.cz. Na loď se pouští od 19:30, plavba potrvá 3,5 hodiny , předpokládaný směr plavby proti proudu na Zbraslav, dle času i dále a zpět. Loď připluje zpět na místo v cca 23:30, na lodi se ovšem v zábavě může pokračovat dále.
   Vstupné činí 150,-Kč a je prodáváno pouze na místě!!!

   14.7.2009 |

   TROJÁK

   Ahoj všichni, přijeďte se podívat na jeden ze tří fesťáků, na kterých hrajeme už tuhle sobotu, nebo pojeďte s náma na  všechny tři!! Rádi Vás uvidíme!

   21.7.2009 |

   22.7.2009 |

   Dnes od 17h sledujte speciální díl Inboxu na televizi Óčko věnovaný festivalu Vysmáté léto Kadaň. Opakování zítra v 10h.

   26.7.2009 |

   Zajímá Vás, jak to vypadá, když kapela jede troják?  Do fotogalerie jsme přidali report z minulého víkendu, kdy jsme navštívili festivaly Barvy Léta, Vysmáté léto Kadaň a Klášter žije.

   27.7.2009 |

   2.8.2009 |

   3.8.2009 |

   HLASUJTE PRO CHEMII V TV ROCKPARÁDĚ FAJN ROCK MUSIC

   Od 1.8 do 28.8 můžete hlasovat pro Chemii v srpnové hitparádě rádia Fajn Rock Music. Hlasovat se může pouze 1x měsíčně z jednoho počítače, z deseti soutěžních klipů postoupí pět do záříjového pokračování.... kdo zahlasuje,  může vyhrát  řadu cen, kde pochopitelně nechybí ani CD Pouhá Chemie, tak směle do toho!;)

   www.rockparada.cz

   3.8.2009 |

   LETY MIMO ŽIVĚ V UDÁLOSTECH V KULTUŘE NA ČT24

   Lety mimo zahrají na živo v přímém přenosu v pořadu Události v kultuře na ČT24. Toto úterý 11.8. od 20:00.

   Tak si to nenechte ujít!

   14.8.2009 |

     

    

    

    Záznam z našeho úterního vystoupení v pořadu ČT Události v kultuře můžete zkouknout zde: http://www.ct24.cz

   DÁLE BYL PŘIDÁN NOVÝ KONCERT - 21.8. VYSTOUPÍME V BENÁTKÁCH NAD JIZEROU SPOLEČNĚ S KAPELOU WOHNOUT!!

   Po čase si opět zahrajeme s našimi kamarády Wohnouty - tentokrát jako záskok za Airfair, kteří zrušili účast.

   25.8.2009 |

   Jen posledních pár dní můžete hlasovat v srpnové TV hitparádě FAJN ROCK MUSIC, kde soutěžíme s videoklipem Chemie... pokud nás chcete podpořit, do 28.8. máte šanci na www.rockparada.cz

    

   27.8.2009 |

   Jeden z posledních fesťáků tohoto Léta!

   3.9.2009 |

   MINIFEST NA KONCI LÉTA

    Jelikož nás mrzí, že festivalová sezóna končí, rozhodli jsme se uspořádat vlastní minifestiválek, který nám ukončí letní sezónu..... Společně s PROHRÁLOU V KARTÁCH, SPS, SKAPOLLO a THE SLOTS Vám zahrajeme 18.9.2009 ve Staré Boleslavi na Proboštských jezerech - hlavní páž.  Vstup za přátelských 150Kč. Přijďte zapít konec léta :)

    Spojení z Prahy: Z Černého mostu MHD každou čtvrt hodinu do Staré Boleslavi za 20Kč. Autem 20min. po dálnici.

   Svou účast můžete potvrdit ZDE!

   12.9.2009 |

   Ahoj všichni! Děkujeme za podporu v  Rockparádě, díky níž jsme postoupili do záříjového dílu...... Pokud máte chuť, zahlasujte i v tomto kole ! ;) Protože pokud postoupíme, čeká Vás v dalším díle překvapení, které bude trochu "mimo"....;) Opět můžete vyhrát řadu cen, hlasování končí půlnocí 28.9.09.

   www.rockparada.cz

   22.9.2009 |

   SKLENÍKOVY NAROZKY!

   24.9.2009 |

   UNPLUGGED KONCERT V ROCK CAFÉ !

   6.10.2009 |

   Od 6.října jsme hosty rádiového týdeníku FAJN ROCK MUSIC. Kdy a kde si můžete tento díl naladit?  Možností je hned několik - stačí si od 7. do 13.10. naladit například radio Relax (pondělí 23h), FajnRockMusic (čtvrtek15hod) nebo jedno z dalších jedenácti rádií. Celý seznam a časy vysíláni najdete zde.

   10.10.2009 |

   FOTKY,  ROZHOVOR a RECENZE

   Fotky z Unplugged café z Rock café.  Na www.superbeat.cz 

   A v naší galerii od Qwertyho!

   Rozhovor s Lookym si můžete přečíst zde.    

   Ve čtvrtek 15.10.09  v deníku PRÁVO najdete článek o LM!

   3.11.2009 |

   AKTUÁLNÍ KONCÍKY: 

   14.11.2009 |

   22.11.2009 |

   30.11.2009 |

   INBOX 

   v úterý 1.12. Očko - pořad Inbox, 17.00h , repríza středa 2.12 - 10.00h

   inbox - rozhovory, reportáže
   host: Lety Homolka Mimo Tobolka
   uvádí: Lenny Trčková

   2.12.2009 |

   Lety Mimo a Homolka Tobolka na Mikuláše unplugged

   Už tuto sobotu 5.12 Vás v legendární výletní hospůdce Na Marjánce   (STŘÍBRNÁ SKALICE) čeká speciální Vánoční akustický koncert Letů Mimo s Homolkou Tobolkou.

   Čeká Vás řada překvapení, včetně společných písní, vystoupení famózního zpěváka Billy Big Buttona a pochopitelně nebude chybět ani Mikuláš, čert a anděl !!

   Přijeďte si užít předposlední koncert tohoto roku!!! Mikulášská show začíná v 19.30h, vstupné 95Kč.

   spojení z Prahy:

    autem, vlakem nebo autobusem  z Praha-Háje do Stříbrná Skalice: odjezd 16.30h, příjezd 16.30 nebo odjezd 18.30, příjezd 19.30h, cena:38Kč

   8.12.2009 |

   Vánoční besídka v Kralupech.


   Rok se pomalu chýlí a nás čeká poslední koncert 18.12. v Liďáku v Kralupech nad Vltavou.
   Speciálním akustickým koncertem se rozloučíme se s letošní sezonou! V unplugged setu Vás čeká pár překvapení - písniček které se normálně v playlistu neobjevují, pochopitelně ale přijde řada i na ověřené kousky.... Protože je to večírek speciální, je třeba se zaregistrovat a zarezervovat si místo. Proto se hlaste na mail: gabina@letymimo.com do 16.12., pak seznam uzavíráme!
   Vstupné 120 Kč.
   POZOR: Kdo nebude mít zarezervované místo se na koncert nedostane!!!!

   24.12.2009 |

   ŠťASTNÝ A VESELÝ

   Pohodové prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku. Přejí Lety mimo a spol.

    

 • 2010
  • 8.1.2010 |

   POZDRAV Z INDIE

   Posilam slunny pozdrav z jizni Indie, kam jsem se opet vydal na 5-ti tydenni vylet. Doufam, ze vam neni doma moc zima, my tu mame tak 35 ve stinu :-). Az se vratim, dam sem nejake foto. Od pulky unora budem zase pilne koncertovat vcetne turne s Wohnoutama, kteri jsou taky v Indii, ale toulaji se nekde po severu.

   Mejte se Cvanc

   4.2.2010 |

   Ahoj lidi, jestli Vás zajímá, co je nového, přečtěte si rozhovor na musicserver.cz. Další rozhovor najdete i v březnovém čísle Reportu.  Mrkněte určitě do seznamu koncertů, doufáme, že se někde potkáme!

   15.2.2010 |

   CVANC INDIE 2010

   Tak jsem po týdnu od návratu jakž takž rozmrzl a začal fungoval. Přece jenom teplotní rozdíl 40 stupňů, nic moc.Na facebooku je pár fotek z cest, tak se můžete mrknout. Jinak od pátku už začínáme pilně koncertovat. A taky pomalu připravujeme novou desku - teda spíš takovou retrospektivní, takže máme co dělat. Na viděnou na koncertě. Cvanc

   16.2.2010 |

   Zimní Čeřínek a Hard Rock Cafe

   CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 85

    

   3.3.2010 |

   Ahoj lidi,

   v pátek startujeme tour s Wohnoutama, tak se přijeďte podívat v pátek do Mariánských lázní nebo v sobotu do Sušice..... Děkujeme za atmošku v Brně, byla luxusní! Kdo nebyl, můžete si přečíst report a prohlídnout fotky na BrNovinkách. tak někde na koncertě...!


   5.5.2010 |

   Koncert s Wohnoutama již tuto sobotu v Jevanech

   Místo:Jevany - HOSPODA NA STATKU
   Čas:8. květen 2010 20:00
   Zaregistruj se na facebooku!
   16.5.2010 |

   Lety Mimo na TV Očko

   Zajímá Vás, jak pokračujeme s natáčením připravovaného Best of? Tak v úterý 18.5 od 17h nebo ve středu 19.5 od 10h laďte TV Očko, kde budeme hosty pořadu Inbox....

   24.5.2010 |

   VÝBĚROVÉ ALBUM LM - ANKETA

   Chystáme vydání výběrového alba z dosavadní tvorby LM. Toto CD by mělo vyjít po prázdninách a rádi bychom do toho zapojili i fanoušky, aby nám pomohli vybrat pecky, které by na desce chtěli slyšet. Proto neváhejte a hlasujte v naší anketě !!!
   Výběrovka vyjde jako dvoj CD, na jednom budou songy v origoš verzích a na druhém CD budou v akustické podobě. Navíc se na něm představí i spousta zajímavých hostů!

   1.6.2010 |

   Přijďte s námi podpořit dobrou věc

   Zveme Vás 15.6. na charitativní večírek do pražského coctail baru ALOHA  (Praha 1, ul.Dušní11). Vstupné jest 150Kč, které poputuje na podporu občanského sdružení pro hipoterapii Caballinus, konkrétně na nákup rampy, kterou moc potřebují. Tak přijďte zapařit a podpořit tak dobrou věc!:) vstup od 19:00h, začátek koncertu po 20.00h.

   17.6.2010 |

   NARYCHLO PŘIDANÝ KONCERT V PRAZE

   Ve čtvrtek 24.6. od 21.00 zahrajemem v Modrý Vopici jako hosti na finále celoroční vyhledávací soutěže rockových kapel Tourney, dále hrají Pankix, Kočky neberem. Tak doražte bude grilování a párty venku!!!

   (číst dál)
   15.7.2010 |

   ANKETA KONČÍ, VÝBĚR PECEK NA DESKU JE JASNÝ

   Ahoj všichni,

   dnešním dnem končí anketa, ve které jste si mohli sami vybrat písně, které se objeví na našem best-of dvojalbu. Děkujeme všem za hlasy a doufáme, že budete s volbou pecek spokojený:-) Můžeme prozradit, že na Vás čeká krom unplugged verzí i řada hostů známých i neznámých, takže se máte na co těšit...;) Jak probíhá natáčení můžete zkouknout ve fotogralerii... Díky, užívejte léta! LM

   3.8.2010 |

          

   (číst dál)
   9.9.2010 |

   VÝBĚR_OF_KA vychází 24.9.

   Je to tady, přátelé:) 24.9. vydáváme VÝBĚR_OF_KU. Obsahovat bude hned dvě placky – elektrickou a akustickou verzi těch nelepších písní, kterých na desce bude celkem rovných 40!;) Zahostovali nám tam Wohnout, Divokej Bill, Vypsaná Fixa, Xavier Baumaxa, Niceland......a řaaada dalších:) K dostání ve všech hudebních obchodech...

   18.9.2010 |

   Dneškem počínaje si můžete v MIMOMARKETU předobjednávat naší novou VÝBĚR_OF_KU ! (Průřezové dvoj CD s originálními+akustickými verzemi našich nejoblíbenějších songů) V prodeji od 24.9. 2010

   24.9.2010 |

   DNES VYCHÁZÍ VÝBĚR_OF_KA

   tak směle do poslechu. V prodeji ve všech hudebních shopech nebo v našem mimomarketu.

   12.10.2010 |

   Ahoj všichni,

   jestli nás chcete po delší době slyšet taky akusticky, doražte 14.10 do pražského  Meetfactory na Smíchově. V rámci Goodfestu tu zahrajeme set, kde nebudou chybět i songy z nové Výběr_of_ky. Mimo nás hrají i Imodium, Goodfellas, Nemjuci a spooosta dalších.

   14.10.2010 |

   Ochutnávka z unplugged CD
   Můžete si na http://bandzone.cz/letymimo poslechnout dvě novinky z unplugged CD a napsat nám jestli je lepší origoš a nebo akustická verze!

   26.10.2010 |

   Ahoj lidi, pokud se Vám zítra (tj.27.10) dostanou do ruky noviny Práva, tak nalistujte stranu 9, najdete tu totiž veliký rozhovor s Lety Mimo!;)

   15.11.2010 |

   KŘEST CD  - ROXY - FREE MONDAYS 22.11.2010  - ZDARMA

   UŽ v PONDĚLÍ !!! A HLAVNĚ STIHNEME DOSTŘÍHAT NOVÝ KLIP NA AMNESII, TAKŽE PREMIÉROVĚ HO MŮŽETE VIDĚT V ROXY!!!

   Křest nového výběrového CD.
   Speciální hosté! Dva sety - akustický a elektrický!
   složení kapely v akustickém setu: LM + Honza Homola - akusická kytara, Jack - banjo, Robert Škarda - tuba
   další hosté: Billové, Niceland, Matěj Homola a možná přijde i Baumaxa

   po koncertě afterparty do rána Bounce! Bounce! (Kay and Tuzex from Sunshine) !!!!!!!!
   Přihlaš se na facebook!
   http://new.roxy.cz/

   25.11.2010 |

   Videoklip Amnézie (aku_sticky)

   9.12.2010 |

   OMLUVA

   Opožděně se velmi omlouváme všem Teplickým fans za zrušený koncert minulý víkend. Jelikož zima nás zaskočila nepřipravený co se týká našeho vozového parku a na poslední chvíli jsme zjistili, že auto fakt nenastartujeme a nevytáhneme ze závěje. A na zajištění náhradní dopravy bylo v tý kalamitní situaci pozdě. Omluva teda všem co dorazili a budeme se to snažit vynahradit v nejbližším možném termínu. Díky

   20.12.2010 |

   Klip Amnézie byl nasazen v hitparádě na http://www.alternativatv.cz/hudba/, tak zahlasujte;) Stačí jednuduše kliknout a je to;) Díky

   23.12.2010 |

   ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A VŠE NEJ DO ROKU 2011 VÁM PŘEJÍ LM!

 • 2011
  • 16.1.2011 |

   USPOŘÁDEJ SI KONCERT!

   Rádi bychom vyzkoušeli nová místa na hraní, a tak se Vás ptáme, znáte nějaký prima klub / hospodu / bar, kde byste nás rádi slyšeli? Slavíte narozeniny, pořádáte párty, nebo si prostě chcete jen zapařit a rádi byste nás viděli ve Vaší oblíbený hospodě? Dejte vědět!! Stačí poslat návrh prostoru a Váš mail! My už se Vám ozveme a doladíme podrobnosti...;) Tak sem s nápady (k dispozici forum;) )

   23.1.2011 |

   Díky různým okolnostem se zrušil koncert v Modřanském biografu, ale místo něj je náhradní akce ve Wakatě (Malířská 14, Praha 7) a to ve středu 2.2. od 20:00

   Facebook

   23.2.2011 |

   Nové kulichy v shopu!

   Na prknech i lyžích, lítejte mimo v našich kuliších!
   Pro všechny, kteří se chystají ještě na hory, nebo chtějí jenom dělat frajírky, máme nové LM kulichy!
   Super kvalitka - cena 250,-

   12.3.2011 |

   9.4.2011 |

   KONCERT V ROCK CAFE 15.4.

   START 20:00 - hrajeme první tak doražte včas

   13.4.2011 |

   Wakata 10.5. 

   20.5.2011 |

   27.6.2011 |

   2.7.2011 |

   8.7.2011 |

   2.8.2011 |

   24.8.2011 |

   9.10.2011 |

   23.11.2011 |

   22.12.2011 |

   Fotoreport z vánoční besídky v Besedě na iReport.

   23.12.2011 |

   27.12.2011 |

   V našem MIMOMARKETU od teď nabízíme nová trička "letykoule"! Moc příjemný materiál, velkoplošný potisk technologií discharge. Jestli jste dostali pod stromeček třeba obálku s bankovkou, tak můžete sobě, nebo svému miláčkovi, ještě po svátcích udělat radost.

 • 2012
  • 3.3.2012 |

   Koncert ski areál Herlíkovice 24.3.

   http://www.snowkajak.cz/

   6.3.2012 |

   Jarní Open air tour 

   1.4.2012 |

   DNES VYCHÁZÍ NOVÉ EP PLAYBACK 

   volně ke stažení na bandzone či můžete objednat přes náš Mimomarket za 80,-

   Křest 4.4. Lucerna music bar

   28.11.2012 |

   VÁNOČNÍ KONCERT V HARD ROCK CAFE

 • 2013
  • 16.1.2013 |

   28.2.2013 |

   6.3.2013 |

   29.4.2013 |

   17.5.2013 |

   Kapela Lety Mimo si pro všechny své příznivce přichystala na nadcházející festivalovou sezónu překvapení. Tím je další člen kapely, kytarista Tomáš Břínek alias Gerry.

   „ Jako některé tříčlenné kapely (Nirvana, Green Day, Placebo) přibíraly pro živé hraní na pomoc další členy, tak i my jsme se také rozhodli vyzkoušet co to udělá.  V Gerrym vidíme novou krev, nové nápady a hlavně super parťáka na podiu i mimo něj.Známe se už hrozně dlouho, takže by se to dalo brát jako přirozený vývoj “, říká frontman kapely Lety Mimo Looky.

   27.6.2013 |

   2.7.2013 |

   KOUKNĚTE NA NÁŠ NOVÝ VIDEOKLIP ANONYM

   29.7.2013 |

   Headliner na ROCK ON THE ROCKS

   21.8.2013 |

   PRVNÍ KONCERT V PRAZE S NOVÝM KYTARISTOU A JAKO NA POTVORU MÁ ZROVNA NAROZENINY :)

   Spolu s náma zahraje super německá indie rocková kapela Hurricane Dean.

   19.11.2013 |

   10.12.2013 FUTURUM

   30.12.2013 |

   Nově si můžete koupit Pouhou chemii a Playback na Suprophonline

 • 2014
  • 14.1.2014 |

   15.2.2014 |

   NOVÝ SINGL KAMARÁDI - TENTO TÝDEN KE STAŽENÍ ZDARMA NA BANDZONE

   11.3.2014 |

   5.5.2014 |

   28.5.2014 |

   2.6.2014 |

   KOUKNĚTE NA NÁŠ NOVÝ VIDEOKLIP KAMARÁDI

   17.6.2014 |

   11.7.2014 |

   Díky všem co nás podpořili na HITHIT a tady je vzkaz od Lookyho ;)

   4.8.2014 |

   HITHIT - Vybralo se neuvěřitelných 60.900Kč.

   TAKŽE DÍKY, DÍKY, DÍKY MÓÓÓC - jsme fakt dojatý, že jste byli takhle štědrý a přihodili nějakou tu kačku na HIT HIT, i když jsou prázdniny, dovolený a fesťáky. Díky moc všem fanouškům, kámošům a všem co nás podpořili. Těšte se na nové CéDo.

   1.9.2014 |

   Na podzim se nudit nebudeme ;)

   5.9.2014 |

   Na benefičním koncertě pro Vojtíška se na jeho léčbu vybralo 83 700 korun i díky vám. Fantastické - díky!

   15.10.2014 |

   16.10.2014 |

   Tento klip vznikl pod záštitou Občanského sdružení Veselý Vrch a je součástí výzvy k ochraně přírody, která nese stejný název jako song skupiny Lety mimo, a to ZPÁTKY NA ZEM. Více informací k této výzvě najdete na www.stoptezbezlata.cz.

   22.12.2014 |

   Závěrečná fotka z podzimního tour s Ovocema a Imodiem - bylo to supééér!

   31.12.2014 |

   PF 2015

 • 2015
  • 28.1.2015 |

   Nestihli jste se podívat na pořad FLASHBACK na Fajnrock TV? Celý díl s naší kapelou a krásnou Anetou můžete zkouknout na Youtube kanále.

   5.2.2015 |

   V.I.P. párty spojena s vydáním nového CD kapely LETY MIMO - VÁLKA SVĚTŮ.

   První si budete moci zakoupit nové CD a vidět v premiéře náš nový klip na stejnojmený singl Válka světů.
   Můžete se také těšit na pár songů z nové desky a několik starších hitů v akustickém podání.

   Večer zahají svým koncertem Niceland a dále bude následovat večírek se spoustou speciálních hostů, které budeme postupem času odtajňovat.

   Všem přispěvatelům z HITHITu, kteří na koncert dorazí, také předáme jejich odměny a milerádi oslavíme to, že nám pomohli k tomu, aby CD vůbec vyšlo.

   23.2.2015 |

   Nové CD již brzy !!! Objednávat můžete již nyní.

   4.3.2015 |

   A je to tady, dneska vychází nové CD - Válka světů. Koupit můžete tady na mimomarketu, na www.supraphonline.cz a nebo u všech dobrých prodejců!

   6.3.2015 |

   Nový videoklop - Válka světů!

   15.3.2015 |

   7.4. PRAHA - ROCK CAFE

   3.8.2015 |

   POZOR ZMĚNA TERMÍNU!

   Další letošní parník rádia RockZone 105,9 se blíží! Těší se na vás MEDVĚD 009 a LETY MIMO!

   FB event

   5.10.2015 |

   Podzimní tour

   23.11.2015 |

   19.12.2015 Vánoční unplugged v Lese

   31.12.2015 |

   Těšíme se na vás v příštím roce. Tento rok máme za sebou vydání desky Válka světů, na kterou jsme pyšní a stejně tak jsme pyšní na vás, že vás máme. 
   Buďte s námi i v tom následujícím roce 2016 a na silvestrovském mejdanu si pusťte alespoň jednu naši pecku. Emotikona smile
   To vám přejí vaše barbíny Cvanc, Looky, Gerry a Mašťák.

 • 2016
  • 29.2.2016 |

   MEGATON FASHION SHOW

   Letošní rok nám začíná vskutku povedeně. Odnesli jsme si hned DVĚ CENY z ankety o nejlepší hudební design "Megaton Fashion Show 2016".
   První místo za booklet k naší poslední desce Válka Světů a první cenu pro kapelu na molu, což jsme ani nečekali. Děkujeme všem, kteří nás podpořili! ...móda a design by nám šly, teď ještě ten nohejbal. 

   16.5.2016 |

   Léto mimo 2016

   12.6.2016 |

   LETŇÁK FEST 23.7.2016 

   Pozvánka

   facebook event

   5.9.2016 |

   17.10.2016 |

 • 2017
  • 18.1.2017 |

   Velkolepá Středočeská tour!

   13.3.2017 |

   Jarní tour:

   8.5.2017 |

   Léto mimo 2017

   26.10.2017 |

   Unplugged tour s Wohnoutama

 • 2018
  • 18.1.2018 |

   Kosmickej vandr - klip z podzimního akustického tour

   https://youtu.be/Xf3jzTVfWNw

   21.3.2018 |

   30.3.2018 |

   Jelikož už to jsou čtyři roky, co vyšlo naše poslední CD Válka světů, chystáme se do studia s novým materiálem. Prostřednictvím projektu na www.hithit.com si můžete objednat chystané CD, vinyl a nebo další vychytávky - mrkněte na to. DÍKAS!

   15.5.2018 |

   Je to tam - www.hihit.com

   Tak jsme to my, respektive vy dokázali, děkujeme moc! Fakt si toho moc vážíme a dává nám to zase novej elán do další tvůrčí práce. Nahrávání desky jsme už zahájili a tentokrát jsme zvolili trochu jiný postup.  Máme hotový základy, teď nás čeká práce na samplech a dodělávkách. Je třeba ještě dovymyslet pár textů a nejpozději do konce prázdnin nazpívat. Poté míchačka a mástr. Je to tvůrčí proces a nechceme to uspěchat a taky během této doby máme poměrně hodně koncertů. 

   Také jsme zapomněli na hithitu zmínit, že všichni co přispěli a budou s tím souhlasit, budou zveřejněni v bookletu CD i LP.
   Takže ještě jednou všem moc děkujeme a my se budeme snažit, aby nám to šlo od ruky.
   7.10.2018 |

   Nazdar kamarádi, tak nám skončilo naše "Léto Mimo 18" a musíme říct, že bylo fakt parádní. Takovejch akcí, takovejch lidí, takovejch zážitků! Tenhle seznam je neuvěřitelnej - díky všem, který jsme potkali! 

   Máme hotový první singl z nové desky, jmenuje se Civilizační. Záhy vznikne i klip - premiéra 15.11. v Cafe v lese. Více info už brzy  

   16.11.2018 |

   Nový klip na singl Civilizační - mrkni na to!

   16.12.2018 |

   NOVÉ CD A LP!!!

   Naše nové CD a LP se bude jmenovat Civilizace 3000. Vyjde 17.1.2019 a křest proběhne 3.4. v klubu Futurum. 
   Předobjednat si ho můžete na našem emailu - letymimo@letymimo.com